Chip Tuning

Alanında güvenilir bir firmadan kaliteli hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Modern enjeksiyonlu araçlarda motor ecu adı verilen parça tarafından yönetilmektedir. Ecu aracın hava ve yakıt karışım miktarını, turbo basıncını, yakıtın püskürtülme basıncını, avansını ve birçok parametreyi sensörlerinden aldığı veriler ile yönetir.

Hangi sıcaklıkta ne kadar benzin gönderileceği, ateşlemenin ne zaman yapılacağı gibi birçok ayar otomobil üreticileri tarafından Ecu içine kaydedilmiştir. Eskişehir Chip Tuning bu ayarların performans ve yakıt ekonomisine göre tekrar düzenlenmesini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız her model ve marka otomobil, kamyon, tır, çekici, traktör ve deniz araçlarının chip tuning performans uygulamasını güncel son teknoloji cihazlar ile yapmaktadır.

Genellikle TIR, Çekici, Kamyon gibi ağır hizmet araçlarında Chip Tuning: Format veya Güç Yükseltme olarak bilinir. Bu araçlarda en çok uygulama yaptığımız marka ve modeller: Mercedes Axor - Atego - Actros - Arox - Travego - Setra - O403 - MAN TGA - MAN TGL - MAN TGS - Neoplan'dır.

Traktör ve biçer gibi zirai hizmetlerdeki markalar ise: Massey Ferguson - John Deere - Mccormick - Deutz - Same - Fendt - New Holland - Erkunt'dur.

Aracınızın buna uyumlu olup olmadığını ve ne kadar performans alabileceğinizi öğrenmek için lütfen bizimle iritibata geçin.

 

 

Eskişehir Esera Elektronik İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 237 03 50 | 0506 326 45 28 | 0555 404 54 94

Adres: Yenidoğan Mah. 2. Dökümcüler Sok. No:46 (Sanayi Çarşısı) / ESKİŞEHİR